You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Par mums

Produkcija, kas izveidota atbilstoši profesionāļu prasībām

NewStyle ir vienīgais gelu un gela-laku ražotājs Baltijā. Produkcijas radīšanā piedalījās vadošie manikīra meistari un nagu dizaina profesionāļi. Uzņēmuma dibinātāji darbojas nagu kopšanas industrijā jau vairāk nekā 10 gadus, tāpēc mēs droši varam teikt, ka esam radījuši mūsu produktus tā, lai mums pašiem ar tiem būtu vēlme strādāt.

Konkurētspējīgas cenas

Izcilai pēc kvalitātes, līdzekļu daudzveidības un krāsu paletes, mūsu produkcijai ir ievērojami zemākas cenas nekā amerikāņu analogiem. Mēs necenšamies rasts kompromisu jautājumos, kas skar kvalitātes jomu. Patīkamas cenas mums izdodas nodrošināt, pateicoties tam, ka mēs darbojamies bez starpniekiem, un mēs veicam minimālus ieguldījumus mārketingā. Mēs ieguldām visus resursu tehnoloģiju un materiālu izstrādē, kā arī pastāvīgā pilnveidošanā, kas ļauj mums runāt par mūsu produkcijas augsto kvalitāti. Pārliecinieties par norādīto personīgi, veicot pasūtīju tagad (saite uz katalogu).
Pasūtīšanas ērtums un koncepcija “gatavs lietošanai”

Mēs rūpējamies par mūsu klientiem un pārzinām visas viņu vajadzības. Tieši tāpēc NewStyle interneta veikalā jūs atradīsiet visu nepieciešamo profesionālam manikīram, nagu modelēšanai un dizainam, sākot ar LED lampām līdz pat vadošo pasaules zīmolu nagu vīlītēm. Mēs cienām mūsu klientu uzticību, tāpēc vienmēr esam gatavi uzrādīt kvalitātes sertifikātus un citu dokumentāciju visam veikala sortimentam.
Uzreiz pēc pasūtījuma saņemšanas mēs uzsākam preces nosūtīšanas procesu, lai jūs to varētu saņemt pēc iespējas īsākā laikā.

Kvalitāte, kas pārbaudīta ar laiku

Pieaugošās prasības nagu kopšanas industrijā ļauj mums pastāvīgi uzlabot un atjaunot produkcijas līniju, nodrošinot meistariem aizvien lielāku platību daiļradei un izslēdzot rūpes par manikīra un pedikīra kvalitāti un ilgizturību. Visi materiāli nagu kopšanai tiek izstrādāti Eiropā. Izveidojot jebkuru produktu, mūsu tehnologi veic rūpīgu testēšanu pirms laist to tirgū, kas ļauj ar pārliecību norādīt, ka New Style produkcija ir labākais, ko var piedāvāt Eiropas nagu kopšanas industrija.

10 gadu darbības laikā mūsu panākumu apliecina tūkstoši manikīra meistaru atkārtoti pasūtījumi visā pasaulē. Pievienojieties!

STRĀDĀJIET SKAISTI, STRĀDĀJIET AR “NEW STYLE”!