You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Konfidencialitātes politika

 1. Vispārīga informācija

  Laipni lūgti mūsu Privātuma politikas vietnē! Izmantojot mūsu veikala pakalpojumus, jūs mums uzticat savu informāciju. Šīs Privātuma politikas mērķis ir palīdzēt jums saprast, kādus datus mēs vācam, kāpēc tos vācam un ko mēs ar tiem darām. Sniedzot mums informāciju par jums, mēs varam pat vēl vairāk uzlabot mūsu pakalpojumus jūsu vajadzībām. Piemēram, mēs varam jums parādīt atbilstošākus meklēšanas rezultātus un reklāmas, palīdzēt jums sazināties ar cilvēkiem vai kopīgošanu ar citiem padarīt ātrāku un vieglāku. Ja lietojat mūsu pakalpojumus, mēs vēlamies, lai jums būtu skaidrs, kā mēs izmantojam informāciju un kādos veidos jūs varat aizsargāt savu privātumu. Tas ir būtiski, tādēļ ceram, ka jūs šo politiku rūpīgi izlasīsiet. Atcerieties, ka jūs varat atrast rīkus, lai pārvaldītu savu informāciju un aizsargātu savu privātumu un drošību. Mēs esam centušies šo procesu padarīt pēc iespējas vienkāršāku.

 2. Tiesības piekļūt datiem, tos labot un dzēst, kā arī iebilst pret to apstrādi.

  Mūsu klientiem ir tiesības piekļūt ar viņiem saistītiem personas datiem, tos labot un dzēst, kā arī iebilst pret šādu datu apstrādi, jebkurā laikā nosūtot rakstisku pieprasījumu. Uzņēmums veic visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu pienācīgus mehānismus personas datu drošības un privātuma aizsardzībai un novērstu to pārveidošanu, sagrozīšanu, iznīcināšanu vai neatļautu trešo personu piekļuvi. Vienlaikus Uzņēmums nekontrolē visus ar interneta lietošanu saistītos riskus un tāpēc brīdina savas vietnes lietotājus par potenciālajiem riskiem, kas saistīti ar interneta darbību un tā izmantošanu. Vietnē var būt atrodamas saites uz citām tīmekļa vietnēm vai interneta avotiem. Tā kā Uzņēmums nevar kontrolēt šīs tīmekļa vietnes un ārējos avotus, Uzņēmums nenes atbildību par šo tīmekļa vietņu un ārējo avotu nodrošinājumu vai atveidi, kā arī Uzņēmums nav atbildīgs par saturu, reklāmu, produktiem, pakalpojumiem vai jebkuriem citiem materiāliem, kas pieejami vai atrodami šajās tīmekļa vietnēs vai ārējos avotos.

 3. Personas datu pārvaldība

  Daudzu mūsu pakalpojumu kontekstā jūs varat tiešsaistē apskatīt vai rediģēt savus personas datus. Jums ir arī izvēles tiesības attiecībā uz jūsu datiem, ko vācam un izmantojam. Tas, kā jūs varat piekļūt saviem personas datiem un kontrolēt tos, būs atkarīgs no jūsu izmantotajiem pakalpojumiem. Jūs varat noteikt, vai vēlaties saņemt reklāmas informāciju no mūsu veikala e-pasta vēstules, īsziņas, vēstules vai tālruņa zvana veidā. Ja saņemat reklāmas e-pasta vēstules vai īsziņas un vēlaties no tām atteikties, jūs to varat izdarīt, izpildot attiecīgajā saziņas veidā iekļautās instrukcijas. Jūs varat arī izdarīt izvēli par reklāmas e-pasta vēstuļu, tālruņa zvanu un caur pastu nosūtītu vēstuļu saņemšanu, dodoties uz attiecīgo sadaļu mūsu tīmekļa vietnē. Šī sadaļa sniegs jums iespēju aktualizēt savu kontaktinformāciju, pārvaldīt saziņas veida izvēli, atteikties no e-pasta vēstuļu saņemšanas, un noteikt, vai varam kopīgot jūsu kontaktinformāciju ar mūsu partneriem. Šīs izvēles neattiecas uz obligāto ar pakalpojumiem saistīto saziņu, kas veido daļu no noteiktiem veikala pakalpojumiem.

 4. Mūsu ievāktā informācija

  Mūsu tīmekļa vietne vāc datus, lai efektīvi darbotos un sniegtu jums labāko mūsu pakalpojumu izmantošanas pieredzi. Daļu no šiem datiem jūs sniedzat tiešā veidā, piemēram, kad izveidojat savu personisko kontu. Daļu mēs iegūstam, kad, piemēram, izmantojot tādas tehnoloģijas kā sīkdatnes un saņemot ziņojumus par kļūdām vai izmantotajiem datiem no jūsu ierīces programmatūras, fiksējam to, kā jūs izmantojat mūsu pakalpojumus. Mēs datus iegūstam arī no trešajām personām (tostarp citiem uzņēmumiem). Mēs, piemēram, papildinām mūsu ievāktos datus, iegādājoties demogrāfiskos datus no citiem uzņēmumiem. Mēs arī izmantojam citu uzņēmumu sniegtos pakalpojumus, kas palīdz noteikt jūsu atrašanās vietu, pamatojoties uz jūsu IP adresi, lai mēs tādējādi varētu noteiktus pakalpojumus pielāgot Jūsu atrašanās vietai. Dati, ko vācam, ir atkarīgi no jūsu izmantotajiem pakalpojumiem un funkcijām.

 5. Kā mēs izmantojam jūsu informāciju

  Mūsu veikals ievāktos datus izmanto trīs pamata nolūkiem: lai veiktu uzņēmējdarbību un nodrošinātu (tostarp uzlabotu un personalizētu) mūsu piedāvātos pakalpojumus, nosūtītu informāciju, tostarp reklāmas, un izvietotu reklāmu. Lai īstenotu šos nolūkus, mēs kombinējam datus, ko ievācam caur dažādajiem jūsu izmantotajiem veikala pakalpojumiem, tādējādi sniedzot jums harmoniskāku, konsekventāku un personalizētāku pieredzi. Vienlaikus, lai pastiprinātu privātuma aizsardzību, mēs esam iestrādājuši tehnoloģiskos un procedurālos mehānismus, kuru mērķis ir novērst noteiktas datu kombinācijas. Piemēram, mēs atsevišķi glabājam datus, ko no jums ievācam, kad neesat autorizējies (neesat ierakstījies), no jebkuras konta informācijas, kas jūs tieši identificē, piemēram, jūsu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi vai tālruņa numuru.

 6. Jūsu informācijas kopīgošana

  Mēs sniedzam jūsu personas datus, pamatojoties uz jūsu piekrišanu, vai atkarībā no nepieciešamības, lai pabeigtu jebkuru transakciju vai sniegtu jebkuru pakalpojumu, ko esat pieprasījis vai atļāvis. Mēs, piemēram, sniedzam jūsu sniegtās informācijas saturu trešajām personām, kad jūs mums to liekat darīt. Gadījumos, kad sniegsiet maksājuma datus, lai veiktu pirkumu, mēs šos maksājuma datus sniegsim bankām un citām struktūrām, kas apstrādā maksājumus vai sniedz citus finanšu pakalpojumus, kā arī, lai novērstu krāpniecību un samazinātu kredītrisku. Turklāt mēs kopīgojam personas datus ar mūsu kontrolētajiem saistītajiem uzņēmumiem un meitasuzņēmumiem. Mēs arī kopīgojam personas datus ar piegādātājiem vai aģentiem, kuri strādā mūsu labā, lai īstenotu šajā paziņojumā aprakstītos nolūkus. Piemēram, uzņēmumiem, ko esam nolīguši, lai sniegtu mums klientu atbalsta pakalpojumus vai palīdzētu mums aizsargāt un nodrošināt mūsu sistēmas un pakalpojumus, varētu būt nepieciešams piekļūt personas datiem, lai spētu izpildīt šīs funkcijas. Šādos gadījumos šiem uzņēmumiem ir jāievēro mūsu datu privātuma un drošības prasības, un tiem nav atļauts izmantot no mums saņemtos personas datus nevienā citā nolūkā. Mēs varam arī atklāt personas datus kā daļu no korporatīva darījuma, piemēram, apvienošanās vai aktīvu pārdošanas.